↓ SERVISNÝ CENNÍK nájdete nižšie ↓

Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na stroje záhradnej a lesnej techniky od nami predávaných výrobcov, ktoré boli zakúpené v našej kamennej predajni alebo v našom e-shope. Pre tieto stroje zabezpečujeme aj náhradné diely. Stroje nezakúpené u nás alebo v našom e-shope prijmeme podľa posúdenia servisného technika. Servis prevádzkujeme výhradne kontaktnou formou, neprijmeme žiaden stroj zaslaný poštou alebo inou formou do servisu. Náhradné diely neposkytujeme od iných výrobcov ako nami predávaných.

 

Servisu záhradnej techniky sa venujeme viac ako 20 rokov! Náš servisný tým sa zaoberá všetkými typmi opráv záhradnej a lesnej techniky. V našej dielni sa venujeme opravám ako generálky a servis motorov, vyrovnávanie hriadelí pri náraze kosačky, čistenie ultrazvokom karburátorov a palivových sústav a veľa ďalšieho. Samozrejmosťou sú servisné prehliadky, pred a po sezónne údržby, brúsenie reťazí či nožov. Zaoberáme sa aj servisom pre stroje staršej výroby ako napríklad motory Agzat, Vari, Terra kde vieme zabezpečiť výbrus valca aj komplet generálku. Rovnako aj opravy prevodoviek T-20, DSK 317, AKY.

 

Servis sa prevádza na adrese JKL-STEEL, spol. s r.o. Továrenska 2, 95301 Zlaté Moravce. Ukončenie opravy sa oznamuje telefonicky alebo prostredníctvom SMS.

 

V našej kamennej predajni môžete nájsť široký sortiment náhradných dielov. Pre výber správneho náhradného dielu je možná komunikácia so servisným tímom.

.

O dostupnosti požadovaného náhradného dielu sa môžete kedykoľvek informovať

priamo cez náš e-shop (Kontaktujte nás TU!) alebo prostredníctvom mailu (shop@jkl-steel.sk).

.

.

 SERVISNÝ CENNÍK JKL-STEEL

.

.

SKLAD NÁHRADNÝCH DIELOV 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password