Doprava

Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti 123kuriér, poprípade Slovenskou poštou. Možný je aj osobný odber v našej kamennej predajni.

Tovar zasielame do 1-2 pracovných dní od potvrdenia objednávky a v závislosti od možnosti spôsobu platby. V prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás. 

Pozn. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte.

Cena dopravy

Cena objednávky

Cena prepravy (Kuriér) 

do 70 €

3,90  €

nad 70 €

zadarmo

 

 

 

 

Pri nákupe nad 70€ neplatíte za poštovné.

 

Osobný odber

Cenu dopravy neplatíte.

Po potvrdzujúcom emaily Vašej objednávky s informáciou o možnosti vyzdvihnutia zásielky si môžete tovar prevziať osobne na adrese: Továrenská 2, Zlaté Moravce, každý pracovný deň v čase od 8:00 do 16:00  a v sobotu od 8:00 do 12:00.

Tovar objednaný v eshope s osobným odberom je potrebné vyzdvihnúť  do 3 pracovných dní od dňa potvrdenia objednávky a s vytlačenou objednávkou.

 

Platba 

Tovar je možné zaslať na dobierku alebo po zaplatení prevodom na účet .

Pri platbe prevodom na účet, poprosíme, platbu uskutočniť až po akceptovaní/potvrdení Vašej objednávky. V prípade, že Vaša platba nebude pripísaná na náš účet do 3 pracovných dní od potvrdzujúceho emailu, Vaša objednávka bude stornovaná.

.

Pri akýchkoľvek otázkach nás kontaktujte 

cez náš e-shop (Kontaktujte nás TU!) alebo prostredníctvom mailu (shop@jkl-steel.sk).

.

 Všetky objednávky sú považované za záväzné!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password