Servis prevádzame záručný aj pozáručný na stroje  a značky ktoré boli zakúpené v našej kamennej predajni alebo v  našom e-shope. Na tieto stroje zabezpečujeme aj náhradné diely. Na iné značky ktoré boli zakúpené mimo našej firmy neprevádzame servis ani náhradné diely.

 

Servisu záhradnej techniky sa venujeme viac ako 20 rokov! Náš servisný tým sa zaoberá všetkými typmi opráv záhradnej a lesnej techniky. V našej dielni sa venujeme opravám ako generálky a servis motorov, vyrovnávanie hriadelí pri náraze kosačky, čistenie ultrazvokom karburátorov a palivových sústav a veľa ďalšieho. Samozrejmosťou sú servisné prehliadky, pred a po sezónne údržby, brúsenie reťazí či nožov. Zaoberáme sa aj servisom pre stroje staršej výroby ako napríklad motory Agzat, Vari, Terra kde vieme zabezpečiť výbrus valca aj komplet generálku. Rovnako aj opravy prevodoviek T-20, DSK 317, AKY.

 

Servis sa prevádza na adrese JKL-STEEL, spol. s r.o. Továrenska 2, 95301 Zlaté Moravce. Ukončenie opravy sa oznamuje telefonicky alebo prostredníctvom SMS.

 

V našej kamennej predajni ako aj v našom e-shope môžete nájsť široký sortiment náhradných dielov. Pre výber správneho náhradného dielu je možná komunikácia so servisným tímom.

.

O dostupnosti požadovaného náhradného dielu sa môžete kedykoľvek informovať

priamo cez náš e-shop (Kontaktujte nás TU!) alebo prostredníctvom mailu (shop@jkl-steel.sk).

 

.

--> NÁHRADNÉ DIELY <--

 

72157888_2460477114196855_8548041738692853760_n.jpg

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password